таг: можел

0
Иран би можел да изврши напад врз Израел во следните 24 до 48 часа, пишува „Волстрит Журнал“, повикувајќи се на неименуван американски претставник....

Последен обид на Џулијан Асанж да избегне екстрадиција во САД

0
Адвокатите на основачот на Викиликс  започнуваат процес што би можел да биде негов последен обид да избегне екстрадиција во САД каде што се...

Катарските шеици после Ман. Јунајтед, го купуваат и Мбапе?

0
Најголемата ѕвезда на Пари Сен Жермен, Килијан Мбапе, би можел да пристигне во Манчестер Јунајтед...

Кеси и Кристенсен, го кочат доаѓањето на Меси во Барселона?!

0
Лионел Меси би можел да се врати во Барселона на крајот од оваа сезона, но...

Нов рекорд, наредната сезона Формула 1 со 25 трки

0
Минатата недела се појавија информации за тоа како би можел да изгледа календарот на Формула 1 во сезоната 2024, откако Стефано Доменикали се...

Ман. Сити би можел да биде исфрлен во четврти ранг на...

0
Актуелниот англиски шампион Манчестер Сити би можел да се соочи со понижувачко исфрлање од Премиер – лигата...

Серија од три порази во првенството, Пиоли пред отказ?!

0
Тренерот на Милан, Стефано Пиоли наскоро би можел да ја напушти функцијата, пренесуваат италијанските медиуми. Челниците на...

Иско, ја продолжува кариерата во Премиерлигата?

0
Поранешниот шпански репрезентативец Иско би можел да ја продолжи кариерата во англискиот премиерлигаш Евертон, пренесуваат британските медиуми....

Милков: Амбасадорот Ангелов ќе се врати во Скопје кога ќе се...

0
Бугарскиот амбасадор во земјава Ангел Ангелов би можел да се врати во Скопје, кога за тоа ќе се создадат соодветни услови,...

Кралот Чарлс ќе зборува за Хари во интервју за Би-Би-Си?

0
КРАЛОТ Чарлс би можел да го прекине молкот за принцот Хари во важно интервју за Би-Би-Си. Соработниците на палатата разговараат за можноста новиот...