таг: мириси

Чудните миризби на телото испраќаат знаци дека можеби имате канцер

0
Чудните мириси и миризби на телото се можен знак за потенцијални здравствени проблеми, а лекарите тврдат дека некои можат да бидат и знак...

НАПРАВЕТЕ ДОМАШЕН ОСВЕЖУВАЧ ЗА ТЕПИСИ! Цела куќа ќе ви мириса прекрасно!

0
Тепихот впива разни мириси, кои со текот на времето се шират, а не е решение постојано да се мие. Разни купечки освежувачи се...