таг: минимално

Мурињо по поразот од Болоња му порача на свој играч да...

0
Рома минимално загуби од Болоња со 1:0, на тренерот на „волчицата“ виновни за поразот му се судиите. Мурињо отворено ги критикуваше судиите,...

Кон: Ковид-пропусници за влез на затворено да се бараат 24 часа,...

0
Српскиот епидемиолог, Предраг Кон, вели дека минимално што може да се направи за да намали...

Дел од енергетските компании бараат повисока цена на струјата

0
Можно е минимално зголемување на цената на електричната енергија, најави Директорот на ЕСМ Васко Ковачевски. Вели дека ќе направеле напори да не дојде...