таг: Мило

Почина хрватскиот пејач Јасмин Ставрос

0
реклама  Хрватскиот поп-пејач Мило Васиќ, познат под уметничкото име Јасмин Ставрос почина на 68-годишна...

Претседателот Ѓукановиќ бара Црна Гора да ги затвори границите и да...

0
Претседателот Мило Ѓукановиќ побара затворање на границите на Црна Гора и забрзана имунизација затоа што, како што рече, здравјето на граѓаните е...