таг: Милојко

УБАВА ВЕСТ – Црна Гора ги укинува ПЦР тестовите за македонските...

0
Милојко Спајиќ, министерот за финансии и социјала на Црна Гора објави дека неговата земја ги укинува ПЦР тестовите за македонските државјани. Покрај...