таг: Милена

Стевановиќ: Британскиот сој е многу пострашен и буквално ги брише белите...

0
Директорката на Инфективната клиника, Милена Стевановиќ во интервју за Канал 5 вечерва рече дека белиот мантил не смее да работи под притисок и...

ВИДЕО | Актерката Милена Радуловиќ со потресно сведочење во судот: Мика...

0
Актерката Милена Радолувиќ (24) во Вишото обвинителство во Белград пет часа зборуваше за ужасната сексуална злоупотреба низ која поминала како жртва на...

Милена Радуловиќ за случајот со Мика Алексиќ: Инспекторката ја врати мојата...

0
Актерката Милена Радуловиќ на својот инстаграм – профил и се заблагодари на инспекторката Весна Гачиќ Стојковиќ за, како што рече, професионалниот пристап...

Која била Милена Јесенска, најголемата љубов на Кафка која умрела во...

0
Бунтовничка и интелектуалка, Милена Јесенска е жена вредна за секое почитување и заслужува да се ослободи од сенката на Кафка со оглед на...