fbpx

таг: месечина

Доаѓа полна месечина, а овие знаци ги чекаат драматични промени и...

0
ПОЛНА Месечина ќе се случи во Овен во недела на 9 октомври. Периодот на полна месечина во астрологијата се смета за предизвикувачки и...

На 25 септември ни доаѓа магична млада Месечина во вага: Три...

0
Новата месечина во Вага започнува на 25 септември: 3 знаци ќе ја почувствуваат најсилната енергија, додека САМО ЕДНАШ ќе следи тежок период ...

Хороскопот го открива влијанието на младата Месечина на 25 септември: Сега...

0
Оваа млада месечина се случува на 25 септември во 22:55 часот во 2 степен на Вага и не воведува во светот на нашите...

Кои ќе бидат најсреќните хороскопски знаци за време на младата Месечина...

0
Младата Месечина ќе го осветли небото на 28 јули во знакот Лав. Нејзината енергија ќе нè потсети да ги сфаќаме сите нешта сериозно...

За 2 хороскопски знаци од 13 јули почнува среќен период: Искористете...

0
Полната месечина во Јарец ќе го осветли ноќното небо на 13 јули, а астролозите истакнуваат дека двата знака од Зодијакот ќе имаат неверојатна...

Утре ќе имаме ретка појава на небото: Под влијание ќе биде...

0
Полна месечина во Стрелец не очекува на 14 јуни. Ова ќе биде многу моќна и голема полна месечина и последна за овој период....

НОЌТА КОГА СЕ МОЖНИ ЧУДА: Младата месечина пристигнува на 30 мај...

0
Младата месечина ќе има силно влијание врз сите хороскопски знаци на 30 мај 2022 година. Оваа астролошка промена ќе донесе неочекувани промени во...

16 април ни пристига полна Месечина – по овој ден ништо...

0
Полна Месечина во знакот Вага силно ќе влијае на сите нас. Во овој период не се препорачува да правите нeшто брзо, без...

Вечерва е полна „Волчја месечина“, на кои хороскопски знаци најмногу ќе...

0
Првата полна Месечина во 2022 година ќе се случи меѓу 17 и 18 јануари, а позната е како „Волчја месечина“ поради старото верување...

Три хороскопски знаци кои ќе доживеат целосна преобразба во следниов период

0
Младата Месечина во Јарец која започна на 2 јануари нè поттикна да почнеме да носиме цврсти одлуки за работите кои сакаме да ги...