таг: Мерием

ФОТО | Погледнете како изгледа популарната Хурем Султан во 8-от месец...

0
Прекрасната 37-годишна турска актерка Мерием Узерли која стана позната по нејзината улога во хит-серијата „Величествениот“, каде што ја толкуваше улогата на Хурем...