fbpx

таг: Мел

Има девет деца, се прослави како Лудиот Макс, а денеска Мел...

0
Холивудскиот глумец Мел Гибсон, чиј живот го следеа бројни скандали, денес полни 65 години. Се прослави со улогата на Лудиот...

ФОТО | За новата улога бил принуден да се здебели, а...

0
Во новиот филм „Fatman“ Мел Гибсон ја доби улогата на нетипичен празничен дедо кој наместо подароци во својата рака главно има...