таг: Манчиќ

Сузана Манчиќ со потресна исповед: Изгубив три сина, родив еден во...

0
Познатата српска водителка Сузана Манчиќ е мајка на две возрасни ќерки, Теодора (28) и Наталија (26), но малку е познато дека пред...

ФОТО: Помалата ќерка на Сузана Манчиќ е вистинска убавица

0
Српската водителка Сузана Манчиќ е позната како секогаш дотерана и насмеана дама, а нејзината убавина ја наследија и ќерките Теодора и Наталија. И...