таг: Манекенката

Криси Тајген е бремена по трет пат

0
Манекенката Криси Тајген го очекува своето трето дете со музичарот Џон Леџенд речиси две години откако го загуби неродениот син, Џек. Веста за...

Сите ЗАГРИЖЕНИ за манекенката: Појавата на Кејт Мос на сведочењето во...

0
Манекенката Кејт Мос сведочеше во корист на своето поранешно момче Џони Деп на судењето на неговата сега веќе поранешна сопруга Амбер Херд, а...

ФОТО: Манекенката која се омажи сама за себе пред 90 дена...

0
Манекенката Крис Галера која пред само 90 дена одлучи да се омажи сама за себе, сега става точка на тој брак бидејќи го...

ФОТО | Манекенка која не се грижи за килограмите и има...

0
Манекенката никогаш не се грижела за тоа како ќе ја  „уловат“ папараците за време на нејзиниот деловен ангажман или на прошетките по...

Манекенката за односот со Менсон: „Преживеав чудовиште. Мислев дека ќе ме...

0
Манекенката Ешли Морган Смитлајн го нарече поранешниот партнер Мерилин Менсон чудовиште во интервјуто за магазинот „People“. Таа тврди дека пејачот ја силувал,...

ФОТО: Адријана Лима во прегратка со новото момче

0
Манекенката Адријана Лима повторно е заљубена, па така таа својот нов партнер го претстави на Инстаграм и предизвика поделени реакции во јавноста....

ФОТО I Денес не би била најубава доколку не постоеа естетските...

0
Малкумина знаат како манекенката која пред некоја година беше прогласена за најубавата жена на светот, изгледала пред пластичните операции кои ги направила...

Џиџи Хадид на насловната страница на „Vogue“ десет недели по породувањето

0
Манекенката Џиџи Хадид неодамна го роди своето прво дете, но, очигледно не и требаше многу време да се врати на своите професионални...

ФОТО | Емили Ратајковски позира целосно гола: Се чувствувам како „Вини...

0
Манекенката Емили Ратајковски ужива во последните моменти од бременоста. Таа, на својот инстаграм-профил сподели фотографија на која позира целосно гола признавајќи дека се...

ФОТО: Манекенката Кристина Димитриевска се пофали со својот нов изглед

0
Манекенката Кристина Димитриевска, поранешната сопруга на поп-пејачот Даниел Кајмакоски повторно ги воодушеви своите обожаватели со нова фотографија на својот инстаграм – профил....