fbpx

таг: „Мамооо

Експерт објаснува зошто децата постојано ја бараат својата мајка

0
„Мамооо. Мамаааа. Мамо. Мајко“ – ова веројано ѝ звучи познато на секоја мајка. Колку пати на ден вашите деца ви се обраќаат...