fbpx
15.8 C
Skopje
недела, септември 19, 2021

таг: личност

Необичен љубовен триаголник: Руперт Еверет шест години бил во врска со...

0
 Речиси не постои јавна личност во Велика Британија која славниот телевизиски водител Пирс Морган не ја имал во својата емисија „Животни приказни“...

ВИДЕО: Вереничкиот прстен на Парис Хилтон вреди 2 милиони долари

0
Американската ријалити ѕвезда и мултимедијална личност, Парис Хилтон, беше запросена од нејзиното момче Картер Реум, на 17 февруари, точно на денот кога...

Тие би избегнале да платат било што: Ова се најголемите скржавци...

0
Сите познаваме барем една личност која секогаш го избегнува плаќањето на кафе или вечерата, бидејќи го заборавила паричникот или банкоматот токму сега...

ФОТО | Во „Династија“ беше богата, сакана, а во приватниот живот...

0
Веројатно не постои личност која не се сеќава на добрата, преубавата и нежната Кристл Карингтон која во мегапопуларната серија за богатото семејство...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
15.8 ° C
16.8 °
15.8 °
82 %
1kmh
0 %
саб
16 °
нед
31 °
пон
33 °
вто
26 °
сре
17 °

Последни објави