таг: листа

WhatsApp престанува да работи на овие телефони, дали и вашиот е...

0
реклама WHATSAPP објави листа на мобилни телефони за кои ќе ја прекине услугата на...

Овие купувачки навики се она што продавачите најмногу ги мразат, избегнувајте...

0
реклама Тоа е интересна листа на навики на клиентите кои најмногу ги нервираат продавачите. На врвот на...

Позитивната листа е маркетинг на штета на граѓаните, власта да престане...

0
Позитивната листа е маркетинг на штета на граѓаните, велат од Комисија за здравство на ВМРО – ДПМНЕ. Тие на својата фејсбук страница објавуваат...

Mал пад на Калин Ивановски на АТП листата

0
Изгледот на овонеделната АТП листа е идентичен како и пред седум дена, што значи дека...

Црната листа на САД најверојатно ќе се проширува и со други...

0
Црната листа на САД ќе се проширува и покрај името на струшкиот градоначалник...

СЗО состави листа на „приоритетни болести“ кои би можеле да предизвикаат следна пандемија:...

0
Светската здравствена организација (СЗО)состави листа на „приоритетни болести“ кои во иднина би можеле да предизвикаат следна пандемија, пишува „Њујорк пост“. Повеќето од болестите на таа...

СЗО состави листа на „приоритетни болести“ кои би можеле да предизвикаат следна пандемија:...

0
Светската здравствена организација (СЗО)состави листа на „приоритетни болести“ кои во иднина би можеле да предизвикаат следна пандемија, пишува „Њујорк пост“. Повеќето од болестите на таа...

Захарова: Русија воведува санкции за уште 36 граѓани на Велика Британија

0
Русија ја прошири црната листа на британски државјани за уште 36 имиња поради антируската политика...

Ова е најпребаруваниот термин на Google во 2022 година

0
Гугл објави листа на најпребарувани поими во 2002 година. Вклучува најчести пребарувања за термини, вести и луѓе и може да изненади многумина....

Ова се 10-те најбарани раси на кучиња и мачки во 2022...

0
Гугл објави листа на најгуглани термини во 2022. Покрај вести, спортисти, песни и рецепти, луѓето бараа и термини поврзани со кучиња и...