fbpx

таг: летово

Меси нема намера да се врати во Барселона

0
Барселона летово купува над своите можности, но тоа не значи дека планира да престане. Неодамна претседателот на...

Ќе има ново, поинакво Ел Класико: Реал и Барселона ќе „војуваат“...

0
„Кралскиот“ клуб летово го посакуваше во своите редови, и сè уште е најголем фаворит за ангажман, но, сега добива конкуренција од најголемиот ривал...

Донарума се врати во Милано и го дочека навредлива порака: Го*но...

0
Џиџо Донарума, екс-голманот на Милан кој летово се пресели во Пари Сен Жермен се врати во Милано со репрезентацијата на европскиот првак Италија...

ВИДЕО | Дизни донесе носи нова крајбрежна авантура: Репертоарот на домашното...

0
На почетокот на летово, репертоарот на домашното кино ќе биде збогатен со најновата анимација на Дизни Пиксар – „Лука“, чиј прв трејлер...