fbpx

таг: „Лексус“

Претставен новиот теренец „Лексус ЛХ 600“

0
Најголемиот и најлуксузниот теренец на „Лексус“ (и „Тојота“) во своето четврто издание има помал мотор со поголема моќност и задолжен за стартување значително...