таг: Латино

Шакира прозборе за борбата со депресијата: Децата не можеа да ме...

0
Латино дивата, Шакира пред четири години имала сериозни проблеми со гласните жици. Ѕвездата прозборе низ што поминала тој тежок период… ...

ФОТО: Џеј Ло ги менува бившите партнери како чорапи: По Афлек,...

0
Латино дивата Џенифер Лопез е снимена на ручек со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони во Мајами, каде што инаку ги поминува деновите...

ФОТО | Шакира: Подготвен сум да излезам од дома и да...

0
Латино дивата Шакира, инаку позната по бујната руса коса, неодамна го  промени имиџот. Пејачката објави нова фотографија на својот  инстаграм...