таг: ладно

Зошто никогаш не треба да возите автомобил со зимски ракавици и...

0
Дури и ако ви е ладно и се тресете, внимавајте кога влегувате во автомобилот. Дали некогаш сте се запрашале што би можело...

Внимавајте: Најсуровите луѓе се родени во овие хороскопски знаци

0
Суровите луѓе имаат ладно срце и се чувствуваат моќно кога им нанесуваат болка на другите. Немаат доволно емпатија и не сфаќаат колку може...

Виц на денот: Лек

0
Трпе пиел ладно пиво и го заболело грлото.Отишол до соседот, кој бил доктор.Заѕвонил и на вратата се појавила жената на докторот.Трпе, бидејќи...

Виц на денот: Банкомат

0
Колку е ладно надвор, што и на банкомат ми покажува минус