таг: Коментирајќи

Бугарскиот амбасадор вратен во Софија, утре седница на бугарскиот Парламент

0
Премиерот Димитар Ковачевски, коментирајќи го инцидентот во Охрид кажа дека не оправдува насилство од било каков тип и ќе се спротивстави...

Тачи: Малите инциденти не можат да го засенат големиот успех на...

0
Спортскиот новинар на ТВ Алсат, Махир Тачи, коментирајќи ги антиалбанските повици на група навивачи, рече дека ова...

Кремљ: Путин е подготвен да испрати руска делегација во Минск на...

0
Коментирајќи ја изјавата на претседателот на Украина дека е подготвен да разговара за „неутралниот статус“...

Панчев за Ибрахимовиќ: Го има она балканското во себе

0
Коментирајќи го претстојниот меч помеѓу Црвена Звезда и Милан за Спорт Клуб, легендарниот Дарко Панчев изјави дека...