таг: Колинс

Ѕвезда на хит серијата си ја отвори душата: Поранешниот ми кажуваше...

0
Лили Колинс гостуваше во подкастот We Can Do Hard Things и зборуваше за нејзината врска со поранешното момче кое наводно ја омаловажувало. ...

Мечот Барти – Колинс е најгледаното женско финале во историјата на...

0
Финалето на Австралија опен меѓу Ешли Барти и Даниел Колинс (6:3, 7:6) го собори рекордот по гледаност на телевизија во Австралија, објави „The...