таг: Колинда

Екс претседателката на Хрватска снимена во друштво на најмоќната жена во...

0
Вчера Колинда Грабар Китаровиќ ја поддржа хрватската фудбалска репрезентација во Катар на натпреварот против Мароко. Поранешниот претседател го искористи своето доаѓање на натпреварот...

ФОТО: Воодушевува со својот стајлинг – Колинда се појави со кратки...

0
Поранешната претседателка на Хрватска, Колинда Грабар Китаровиќ често го привлекува вниманието на јавноста. Нејзиниот стил на облекување отсекогаш бил коментиран, додека неодамна во...

ВИДЕО: Погледнете како Колинда Грабар Китаровиќ се снајде како актерка

0
Поранешната хрватска актерка Колинда Грабар Китаровиќ се проба и во актерството, односно како актерка во популарната хумористична серија „Дар Мар“, која се...