таг: иранска

ВИДЕО | Иранската Анџелина Џоли ослободена од затвор: Сѐ е фотошоп,...

0
„Денес иранска тинејџерка која објавуваше исклучително изменети фотографии од своето лице, а притоа и беше осудена на 10 години затвор, беше ослободена...