таг: ипол

Пад на руската рубља на светските пазари

0
Година ипол од започнувањето на инвазијата врз Украина, руската влада се соочува со...

Каков меч во Рим, Ѓоковиќ е ѕвер, губеше од Циципас, па...

0
По три ипол часа борба Новак Ѓоковиќ го совлада Циципас. Конечниот резултат гласеше 2:1 во корист за...