таг: инфлуенсерка

Се сликала покрај отворениот ковчег на својот татко – кога ќе...

0
Инфлуенсерка од Флорида ги згрозила корисниците на социјалните мрежи со бизарна фотографија од погребот на нејзиниот татко. Џејн Ривер од Мајами на...

ФОТО: Најубавата жена на светот покажа зошто е кралица на стилот

0
Американската манекенка и инфлуенсерка Оливија Кулпо има скоро пет милиони луѓе на социјалната мрежа „Инстаграм“ – со причина. Поранешната Мис...

ФОТО | Миа Костова брутално искрена: Ролката ми е од Зара,...

0
Македонската водителка и инфлуенсерка Миа Костова отсекогаш важела за личност која нема проблем да сподели приватни и интимни детали од сопствениот живот....

Италијанска инфлуенсерка обвинета за поттикнување на самоубиство

0
Италијанската полиција покрена обвиненија за поттикнување самоубиство против 46-годишнa „инфлуенсерка“, по потекло од сицилијскиот град Сиракуза, пишува...

Последните денови пиеше само кафе и тоа едвај: Анорексична инфлуенсерка почина...

0
Германската инфлуенсерка Јоси Марија почина на 24-годишна возраст, за време на годишниот одмор на Канарските Острови. Младата девојка беше позната по тоа...

Млада инфлуенсерка починала во сон: На пријателката претходно ѝ признала дека...

0
Инфлуенсерка Јоси Марија, која се прослави со нејзината борба против анорексијата починала на 24-годишна возраст. Јоси со години се борела со анорексија, а...

Мексиканската Ким Кардашијан почина по зафат за зголемување на задникот

0
Познатата инфлуенсерка Џоселин Кано, која ја следеа дури 12,9 милиони луѓе на Инстаграм, почина на 29-годишна возраст. Како што објавија...