таг: Инфлуенсерката

Хрватска инфлуенсерка приведена поради фотографии со оружје

0
Инфлуенсерката Ела Јерковиќ и нејзиното момче, сплитскиот „дивјак на мотор“, добиле прекршочни пријави поради фотографија која пред неколку денови осамнала на Инстаграм,...