таг: Интерните

Во ковид центрите во Скопје за 24 часа се хоспитализирани 22...

0
Во последното деноноќие, на Интерните и хируршки клиники имало 11 приеми. Во ковид центарот во ГОБ 8 Септември имало 4 примени пациенти...