fbpx

таг: „Индијатајмс“

Овие филмови се препорачани за младите претприемачи

0
 Индискиот портал „Индијатајмс“ (Indiatimes) објави листа со 10 филмови што секој млад претприемач мора да ги изгледа. „The social network“ –...