таг: имиња

Баерн Минхен заинтересиран за напаѓачот на Астон Вила

0
Во последниот период се шпекулираат многу имиња за Баерн Минхен, а последното кое што го...

СПИСОК НА ИМИЊА КОИ СЕ ЗАБРАНЕТИ СО ЗАКОН: Внимавајте кога избирате...

0
Малкумина знаат дека има имиња кои се забранети со закон! Изборот на име за бебе е една од омилените активности на новите...

Ренова со новите засилувања атакува на пласман во Европа

0
Екипата на Ренова донесе две нови имиња во своите редови и го промовира Сенегалецот Бари Мухамаду Суахиб...

Легендарниот Андон Дончевски денеска го слави 86-тиот роденден

0
Едно од најголемите фудбалски имиња во историјата на македонскиот фудбал Андон Дончевски денеска го прославува својот 86. роденден. Дончевски е првиот селектор...

Манчестер Јунајтед договори две засилувања од Мадрид

0
Некои звучни имиња треба да се приклучат на редовите на англискиот великан во наредниот период. Англискиот клуб веќе се согласи за...

Најзвучното засилување на Вардар си ја отвори душата: Бев во депресија...

0
Едно од најзвучните имиња кое ова лето ќе дојде во РК Вардар е Едуардо Гурбиндо. Тој за шпански медиум си ја...

Роналдо и Меси одбиле по шест милиони евра за рекламирање на...

0
Двете најголеми светски фудбалски имиња на денешницата, Кристијано Роналдо и Лионел Меси, одбиле понуди во висина од по шест милиони евра на годишно...