таг: има

На Клиниката за онкологија засега обезбедена терапија

0
На онкологија сега има терапија и сите пациенти се покриени. Ние превентивно преземаме мерки, за да не доаѓаме во тешки ситуации да нема...

Љубовен хороскоп за јуни 2023

0
Кој ќе има флерт кој ќе заврши лошо, а кој ќе ја круниса врската со брак? Што им прогнозираат ѕвездите на хороскопските знаци...

Богата понуда од Ферари за Луис Хамилтон

0
Седумкратниот светски шампион во Формула 1, Луис Хамилтон има интересна понуда.Челниците на тимот на Ферaри се подготвени да му понудат договор вреден 40...

Менито на најубавата кралица на светот по кое полудеа жените

0
Кралицата Летиција има беспрекорна фигура, а сега е откриено на што се базира нејзината исхрана. Таа ги следи правилата на докторот Николас...

Колку и да се зафатени, овие знаци никогаш нема да ви...

0
реклама ИМА неколку хороскопски знаци кои се познати по тоа што никогаш не можат...

3 СКРИЕНИ МОЌИ НА ШКОРПИЈАТА: Откријте зошто никогаш не можете да...

0
реклама Секој знак има свои посебни квалитети. Проверете ги трите уникатни скриени сили на...

Овие четири хороскопски знаци тешко се спротивставуваат на пороците

0
реклама ИАКО секој човек има уникатна личност, некои хороскопски знаци често покажуваат слични склоности...

Јувентус тргнува по дефанзивецот на Вилјареал

0
Јувентус има намера во летниот преоден рок да ја засили одбраната. Трансфер инсајдерот, Фабрицио Романо,...

Алфа Таури со нови шефови на почетокот на следната сезона

0
Алфа Таури, вториот Формула 1 тим на “Ред Бул”, ќе има нови шефови на почетокот...

Покетино и Челзи ќе го вратат Ромелу Лукаку на “Стемфорд Бриџ”

0
Челзи има намера да го врати Ромелу Лукаку доколку успешно завршат преговорите со Маурисио Покетино....