fbpx

таг: „Имам

Д-р Лазаров: Заразени со омикрон ги гледам по ресторани, одат на...

0
Во моментов имам ист или поголем број на ковид пациенти без пцр отколку такви кои имаат, повеќето прават тест сами дома и сами...

Како да се разликува настинка од грип или ковид-19?

0
Како да знам дали имам настинка, грип или ковид-19? Експертите велат дека тестирањето е најдобар начин да се утврди, оти симптомите на овие...

(ВИДЕО) Прв контакт: Галактички состанок на Килијан Мбапе со астронаутот на...

0
„Имам толку многу прашања“, рече Килијан Мбапе додека разговараше со астронаутот на ЕСА, Томас Песке (во вселената!) Во пресрет на УЕФА ЕУРО 2020....