таг: Икарди

ВИДЕО: Вака Ванда Икарди го честита Денот на вљубените

0
Се чини дека Ванда Икарди знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи. Таа повторно одлучи...

Повторно провоцира: Ванда се сликаше без градник, па ја објави фотографијата...

0
Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара, често е во центарот на вниманието на јавноста поради провокативни објави...