таг: изненадија

Вучиќ и Ердоган дел од автократската братија која му го честиташе...

0
Резултатите од руските претседателски избори не се неочекувани и не изненадија никого. Ниту начинот на кој беа изведени. Демократскиот Запад е згрозен од...