таг: изненаден

Бајден: Путин е одговорен за смртта на Навални

0
Американскиот претседател Џо Бајден денеска нагласи дека „не е изненаден“, туку „огорчен“ по информациите за смртта на рускиот опозициски лидер Алексеј Навални. ...

Нов пресврт: Бракот на Бил и Мелинда Гејтс се распаднал поради...

0
Светот е изненаден од разводот на Бил и Мелинда Гејтс, а во медиумите се објавуваат непознати детали од нивниот однос. ...