таг: избувнал

(ВИДЕО) Пожар кај Нови Сад: Во гаснењето вклучени 7 противпожарни возила

0
Утрово околу 4:30 часот избувнал голем пожар во населбата Бангладеш во Нови Сад....

(ВИДЕО) Се запали траект што пловел од Грција за Италија –...

0
Пожар избувнал на траект додека пловел во близина на грчкиот остров Крф, а тргнал од...