таг: избриша

Џеј Ло ги избриша сите објави од Инстаграм и објави црна...

0
ЏЕНИФЕР Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и сликата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со црна слика. ...

Твитер ќе дели „жолти картони“ – Со пет ве брише засекогаш!

0
Во декември, Твитер веќе избриша некои лажни информации од профили, особено оние што сугерираат дека вакцините се...

Трамп брише твитови, Твитер му го одблокира налогот

0
 Американскиот претседател Доналд Трамп избриша три контроверзни твита, откако компанијата Твитер го обвини за поттикнување насилство, поради што неговиот налог беше...