таг: идеи

ФИФА e за идејата на Светското првенство да биде со 12...

0
Иако се разговара за различни идеи за тоа колку клубови ќе учествуваат на следното издание на Мундијалот,...

Бајден сака изборите во ноември да ги претвори во референдум за...

0
Референдум за Доналд Трамп и неговите „екстремистички“ идеи, а не гласање за Џо Бајден и...

Дневен хороскоп за 26 февруари: Разбудете ги и другите околу вас...

0
ОвенМногу нови идеи и можности за напредок во кариерата ќе имате денес. Ќе бидете како магнет за истомисленици кои ќе бидат желни да...