таг: идеалниот

Барди во „тимот на колото“ во Ла Лига

0
Македонскиот фудбалски репрезентативец Енис Барди се најде во идеалниот тим на колото во шпанската Ла Лига, откако вчера го предводеше својот Леванте до...

УЕФА го одбра идеалниот тим на ЕУРО 2020, го нема Роналдо...

0
УЕФА го одбра идеалниот тим, односно најдобрите 11-мина на своите позиции на ЕУРО 2020. Шампион е Италија, па поради тоа најмногу фудбалери има...

Дали знаете кој е идеалниот број на сексуални партнери? Ќе ве...

0
Новата анкета го откри идеалниот број на сексуални партнери којшто треба да ги има една личност, барем според мислењето на 1.000 испитани...