fbpx

таг: „идеална

Важни одлуки за Стрелецот, нови познанства за Овенот

0
ОВЕН Деловната ситуација не е идеална, бидејќи имате голема недоверба кон вашите соработници. Време е да продолжите понатаму и да го...

КОЛАЧ СО ПРАСКИ! Уживање што се топи во устата!

0
Оваа торта е идеална за сите прослави. Одлично е што не се пече, туку состојките се мешаат и се ставаат во фрижидер ...

Не можете да заспиете навечер: Eве што треба да правите а...

0
Британски лекар ја откри „идеална формула“ за брзо заспивање и мирен сон ноќе: 10-3-2-1. Се работи за траен став кон спиењето, а не...