таг: знак

(ВИДЕО) Полицијата тепа и апси демонстранти во Москва

0
Во тек се мирни собири во Москва во знак на комеморација на Алексеј Навални, чиј живот згасна на 16 февруари во казнената колонија...

Го кријат вистинското лице: Ова е опасниот знак од Зодијакот

0
Припадниците на овој знак се познати по нивната голема и моќна енергија, кои повеќето ги сметаат за „изроди“. Кога станува збор за...

Запознајте го најмалку застапениот хороскопски знак во светот

0
Да, навистина постои еден знак кој е најреткиот од сите. Постојат некои хороскопски знаци кои се почести од другите, врз основа на...

Љубовен хороскоп за октомври 2023 година

0
Дознајте што очекува вашиот знак на љубовно поле овој октомври, бидејќи нема сите да бидат фини и хармонични. Астролозите откриваат што ве...

Тие се бунтовници и визионери: Петте најпосебни хороскопски знаци

0
Секој знак е на некој начин посебен, а нагласена е оваа линија на креативност со која се способни да го променат светот и...

Остри и директни: Овие хороскопски знаци се мајстори за сарказам

0
реклама СЕКОЈ хороскопски знак има свои карактеристични црти, а некои од нив се познати...

3 СКРИЕНИ МОЌИ НА ШКОРПИЈАТА: Откријте зошто никогаш не можете да...

0
реклама Секој знак има свои посебни квалитети. Проверете ги трите уникатни скриени сили на...

„Сините знамиња“ оваа година ќе се веат на 617 грчки плажи,...

0
реклама „Сините знамиња“ знак на одличен квалитет, оваа година ќе се веат на 617 грчки...

Жиру, е под знак прашалник за реванш натпреварот против Наполи

0
Напаѓачот на Милан, Оливие Жиру, е под знак прашалник за утрешниот реванш натпревар против Наполи...

Хороскопски знак кој најмногу се лути: Лесно може да изгуби контрола...

0
реклама КОЈ хороскопски знак најмногу се лути? Според астролозите, тоа е Овен. Овните по...