таг: ЗетаЏонс

ФОТО: По долго време Кетрин Зета-Џонс објави фотографија со Мајкл Даглас...

0
Убавата актерка Кетрин Зета-Џонс неодамна го прослави својот 51 роденден. Таа и нејзиниот славен сопруг Мајкл Даглас уживаат во семејниот живот...