fbpx

таг: здоби

Милитао поради повреда може да ги пропушти натпреварите со Барселона и...

0
Фудбалерот на Реал Мадрид, Едер Милитао, се здоби со мускулна повреда на десната нога на натпреварот на Бразил против Колумбија во квалификациите за...

ФОТО: Славната Хурем повеќе не е русокоса, таа направи драстична промена...

0
Откако Мерјем Узерл се здоби со светска популарност благодарение на улогата на Султана Хурем, во хит серијата „Сулејман Величествениот“, таа постојано го...