fbpx

таг: збунети

Нетфликс почна со наплата за делење лозинки, корисниците ги откажуваат претплатите

0
Голем број корисници останаа збунети откако Нетфликс започна да ги применува новите правила за делење на лозинката во некои земји од Латинска Америка....

Што сѐ им е забрането на Италијаните за празниците: Гостите мора...

0
Италијаните се малку збунети. Повеќето од нив велат дека не сфаќаат што треба, а што не треба да прават и на социјалните...