fbpx

таг: зборува

Анализа на „Њујорк Тајмс“: Државите треба да користат вакцини со висока...

0
Повеќе не се зборува во светот дали има или нема вакцини туку за тоа дека вакцините со помала ефикасност како кинеската не пеидонесуваат...

ВИДЕО: Ништо не може да „избега“, Ибрахимовиќ и Лукаку имале „блиска...

0
Доста се зборува за  пресметката на Златан Ибрахимовиќ и Ромелу Лукаку на мечот од Купот кога имаше...

Пет кандидати на Гвардиола за замена за Кун Агуеро, кој е...

0
Се повеќе се зборува дека Серхио Агуеро следната сезона ќе се пресели во Барселона и ќе игра...