fbpx

таг: збогува

Горан Пандев со емотивна порака се збогува од Џенова

0
Македонската фудбалска легенда Горан Пандев емотивно се збогува од својот досегашен клуб Џенова, каде мина шест години откако се врати во Италија. ...