fbpx

таг: заљубени

Суптилни знаци дека вашата ВРСКА Е ВО КРИЗА: Забележете го проблемот...

0
Понекогаш се чувствувате заљубени во партнерот како да нема личност која ве разбира подобро од него, а има денови кога тој ве нервира...

Виц на денот: Ѕвезда

0
Ноќ. Двајца заљубени седат на клупа во паркот. Дечкото:– Еј, гледај срце, ѕвезда шо паѓа, посакај нешто!– Сакам да се омажам за...