таг: зајаци

ВИДЕО: Невообичаени сцени на Флорида, сто зајаци „окупираа“ населба

0
реклама Околу стотина припитомени зајаци скокаат низ предградијата на Форт Лодердејл, Флорида, откако поранешниот...