fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: зајакнува

За влез во Грција има дополнителни рестрикции- еве ги деталите

0
Грција дополнително ги зајакнува мерките за заштита од коронавирусот на граничните премини Евзони и Какавиа, кои ќе работат од 7 до 19 часот,...

Пред празниците Албанија го зголемува времетраењето на полицискиот час

0
Албанија ги зајакнува мерките за престојните празници со цел да се спречи ширењето на коронавирусот, информираше Огерта Манастирлиу министерката за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави