fbpx

таг: зачинети

Излегоа детали од тајниот договор: Најтажната принцеза против своја волја останува...

0
Францускиот магазин Voici откри зачинети детали за враќањето на принцезата Шарлин во Монако. Имено, новинарите на овој тиражен магазин дознале дека таа...