таг: Застрашувачки

Лажела дека направила 50 операции и ослабела 40 килограми за да...

0
Нејзините застрашувачки фотографии беа едни од највиралните. Со својата измислена приказна и неверојатниот изглед таа привлече големо внимание кон себе. Имено,...

Белграѓанки унаказени во козметички салон: Изгледаме како жртви на пожар

0
Застрашувачки фотографии на унаказени жени во Србија кружат по социјалните мрежи, на кои се гледаат лица со лузни и изгореници. ...