таг: Застанува

Ал-Хилал откако не успеа со Мбапе, сега го сака Антоан Гризман

0
Саудискиот клуб Ал-Хилал не застанува во намерата да обезбеди нова суперѕвезда во нападот. Откако Килијан...

СЕ МАЖИ НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА БОСФОР: Сите мислеа дека ќе се...

0
Наскоро застанува на лудата карпа! Една од најубавите и моментално најпопуларни турски актерки Демет Оздемир на 26 август ќе го каже судбоносното...

Виц на денот: Алкохол

0
Трпе оди на пазар, застанува пред тезга и го прашува продавачот:– Извинете, зошто краставициве мирисаат на алкохол?Продавачот се поместува 2 чекори назад...

Виц на денот: Вага

0
Застанува Трпе да се измери на вага и го вовлекува стомакот.– Тоа нема да ти помогне – му вели Трпана.– Помага, помага....